4 Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne. W naszej parafii gościmy kleryków z Krakowskiego Seminarium Duchownego, którzy przybliżają nam temat powołań kapłańskich i wraz z nami proszą w modlitwie o dar powołań.
  2. Dziś o godz. 15.30 – nieszpory niedzielne, a o 16.00 – msza święta popołudniowa.
  3. We wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    We wtorek czcimy również św. Jerzego, męczennika.
  4. W czwartek – święto świętego Marka, ewangelisty. Jest to patron naszego księdza wikariusza oraz ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Drogich Solenizantów polecamy w modlitwie opiece i wstawiennictwu świętego patrona. Zapraszamy na mszę świętą wieczorną w intencji Księdza Marka.

Niech Matka Boża Lisiecka i nasi Patronowie wypraszają nam obfitość łask Bożych